Gaziantep Cam Kapı Tamiri

Gaziantep Cam Kapı Tamiri

Gaziantep cam kapı tamir servisi Gaziantep'te bulunan tüm ilçelerde profesyonel ekibiyle hizmetinizde! Cam kapılar hassas kapılar olduğu için zamanla kullanıma bağlı olarak yıpranabilir. Firmamız yedi gün 24 saat kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor. Yılların verdiği tecrübeyle ve deneyimli kadrosuyla güvenle servise devam etmektedir.

Cam kapı tamiri servisimiz her marka kapınızı özenle tamir ederken kapınıza zarar vermez. Garantili işçilik ile müşteri memnuniyeti ilkesiyle tamir hizmeti verir. Gaziantep cam kapı tamiri servisi ev veya işyerinde bulunan cam kapılarınızın tamirini alanında uzman teknik personel ve yılların verdiği tecrübeyle hızlı, kalıcı çözümler üretir.

Tamir ekibimiz ayrıca çelik kapı tamiri, çelik kapı göbek değişimi işlemi, cam kapı iticisi tamiri, motor tamiri ve değişimini deneyimli teknik kadrosuyla yerinde tamir hizmeti sunar..

Gaziantep cam kapı tamiri sizlere daha güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaya azami gayret gösterir. Gürsan, Birsan, Kale, Teksan, Dorma, Dortek marka cam kapı tamirinde parça garantili olarak arızalarınızı giderir.

Cam kapılarınızın motor (hidrolik) arızaları için firmamızdan servis talep edebilirsiniz. Gaziantep'te Birsan cam motoru başta olmak üzere; Dorma cam iticisi tamiri, Dorma kapı yayı montaj ve tamiri, Kale cam kapı motor tamirini yerinde hizmet ile sağlıyoruz.

Cam kapı moturu ve cam kapı hidroliği bakım onarımı veya tamir hizmeti uygun fiyata, kaliteli işçilikle yapılmaktadır.

Cam kapılarınız da bilinen dört farklı arıza oluşmaktadır. Bunlar menteşe arızası, kapı kolu arızası, kapı hidroliği ve kapı fitil arızasıdır. Menteşeler zamanla yıpranarak ses çıkarmaya başlayabilir. Kapı kolları estetik olsun diye farklı bir malzemeden yapılmakta olup kullanıma bağlı olarak yıpranma yapabilir. Kapı hidroliği kapınızın yavaş kapanıp camın kırılmasını engellemektedir. Fitil arızası ise kapınızın içeriye toz,rüzgar ve ses almasını engeller.

Firmamız Gaziantep'te tüm ilçe ve semtlere her marka cam kapı tamir servisi ile hizmetinizdedir. Gaziantep Cam Kapı Kolu Tamiri, Gaziantep Cam Kapı Menteşe Tamiri, Gaziantep Cam Kapı Kilidi Tamiri, Gaziantep Cam Kapı Pompa Tamiri, Gaziantep Patlak - Patlatma Cam Kapı, Gaziantep Cam Kapı Fitili Tamiri, Gaziantep Cam Kapı Motoru Tamiri

Güneş Mah. 87093 nolu sokak No:57 Şehitkamil - Gaziantep
Telefon: 0536 700 48 76

Whatsap Hattı