Kepenk Kumanda Tamiri

kepenk kumanda tamiri

Otomatik kepenk (motorlu kepenk) sistemi alıcı ve kumanda ile birlikte bir bütün olarak çalışmaktadır .Kepenk kumandası ya da kepenk anahtarı sık kullanım sonucu arıza vermektedir. Ayrıca düşme sonucu bozulma veya elektronik sistemlerinde meydana gelen kısa devre sorunu ve diğer nedenlerle kullanılmaz hale gelebilmektedir. Arızanın giderilmesi işyerinin ve özel mekanların açılıp kapanabilmesi için hayati önem taşımaktadır.

Otomatik kepenk kumandası çalışmıyor ? Bu durumda üç olasılık vardır.Bunlardan birincisi pilin bitmiş olması, ikincisi kumandanın elektronik devresinin bozulması, son olasılık da alıcı ünitesini arızalı olmasıdır. Şirket olarak bu durumlarda anında yerinde tespit ederek, birebir tamirat işlemi gerçekleştirilmektedir.

Aynı zamanda ara sıra karşılaşılan sorunlardan biride kepenk kumandasının kaybolmasıdır. Gaziantep Yetkili Pimapen Servisi olarak bu sorununuzu da ortadan kaldırıyoruz. Kepenk sisteminizin alıcı ve kumandasını entegre olarak değiştiriyor ve yepyeni bir kumanda edinerek sorunsuz olarak, üstelik uygun fiyata, kaliteli ve garantili olarak kullanmaya devam ediyorsunuz.

Servisimizden gelen ustalarımız her marka ve model otomatik kepenk sistemlerinin kumanda tamirini yapmaktadır. Tüm Gaziantep ve ilçelerine servisimizi vardır.

Bizlere her model kepenk tamiri için ulaşabilirsiniz.